O nás

Jsme parta nadšenců, kteří mají rádi pohyb, přírodu, muziku a divadlo. Pořádáme kempy, kurzy a další akce pro děti, mládež i širokou veřejnost.

První zkušenosti s pořádáním volnočasových aktivit se datují do roku 1990, kdy ti nejzkušenější z nás začali organizovat dětské tábory, tehdy ještě pod hlavičkou domu dětí. Od roku 2001 působíme jako samostatný subjekt, ke klasickým táborům se postupně přidaly i sportovní a kulturní aktivity, takže teď si s námi kromě pobytových akcí můžete zkusit třeba orienťák na kole nebo hru na kytaru.

Survival Camp 2024

Zážitkový putovní tábor se zaměřením na přežití v přírodě

Termín: 4. - 9. 8. 2024

Místo: Kladensko, střední Čechy

Šestidenní putovní tábor se zaměřením na přežití v přírodě. Účastníci si v průběhu vyzkouší řešení řady neobvyklých situací spojených s pobytem v přírodě či v cizím prostředí. Hlavním cílem pobytu je trénink pro samostatný pobyt v improvizovaných podmínkách včetně orientace v neznámém prostředí, přípravy stravy a nocování mimo civilizaci.

Účastníci Survival Kids Campu zažijí, jaké to je přežít bez vymožeností moderního světa, bez věcí denně běžně dostupných. Při tom se nebudou ani chvilku nudit. Hlavním cílem je poradit si za každé situace, i když to často nebude snadné. Pobyt je založen na získávání i sdílení zážitků a zkušeností v přírodě.

Základní vybavení: vlastní spacák (s komfortní teplotou 5°C nebo méně), karimatka, dostatečně velký batoh a vhodné oblečení i obuv k pobytu a putování v přírodě. Podmínky pobytu i požadavky na vybavení jsou záměrně ztížené, organizátoři však poskytnou všem maximální podporu, zázemí a zkušenosti.

Pobyt je vhodný pro zdravé a odvážné juniory od 10 let.

V ceně tábora je zahrnuto: stravování po celou dobu, náklady na program, ubytování, pedagogický a zdravotní dozor.

Upozornění pro rodiče: Program je založen na řízené simulaci náročnějších a krizových životních situací a jeho primárním cílem je rozvoj klíčových životních dovedností účastníků. Jedná se o volnočasový pobyt, ale nikoli o oddechovou záležitost typu “hlídání dětí”!

Survival Camp 2024

4. - 9. 8. 2024

Cena: 6490 Kč *)

Šestidenní putovní tábor se zaměřením na přežití v přírodě.

Trénink pro samostatný pobyt v improvizovaných podmínkách
Orientace v neznámém prostředí
Příprava stravy a nocování mimo civilizaci
Sdílení zážitků a zkušeností v přírodě
*) Cena platí při přihlášení a platbě do 31. ledna 2024. Běžná cena kempu je 6990 Kč.
Přihláška
­